Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

LGO 2015 pondělí 12.1.

12. 1. 2015

aktuálně pondělí 22:33 - když musher spí...

Když musher šel lehnout náš tým nelenil a povolal veterináře aby nám to tady zkontrolovali a vše hezky ošetřili

lgo2015011203.jpg

aktuálně pondělí 20:13 - informace o zítřejší...60km, 2315m, 10:42h

Zítra si zajedeme dvě kolečka, jedno bude mít  30km ( x 2 = 60 km) , alespoň si to Martin hezky prohlédne a až tam pozve jednou slečnu, tak jí může říci že to tam zná, ale bohužel jen jako z rychlíku, tak rychle pojede. Jen ať nevyhledává moc zákoutí a soustředí se na Sommand a Pra de lys, kde bude startovat, projíždět a končit tuto etapu. Máme důvěrnou informaci, že zde dnes makalo 60 lidí. Jen doufáme, že né jako veřejně prospěšná činnost, ale pořádní profíci a tak by sněhu mohlo být i tolik, že by se nám přestalo kouřit od saní. Při této etapě vystoupáme 2315 metrů a to i sestoupáme. Budeme startovat v 10:42 a těšíme se na vaší podporu.

aktuálně pondělí 18:59 - výsledky po 2. etapě..

lgo2015011202.jpg

aktuálně pondělí 18:31 - psi, jídlo, sprcha...

Psi jsme právě nakrmili a vyvenčili, jsou spokojeni a oddychují. I Martin si dává relax a dopřál si i sprchu a nevídaně i teplou. Tým se vrhl do práce. Nemůžou všichni odpočívat. Nyní tým maže lyže a dělá další údržbu, která je poměrně náročná s ohledem na to, že letos nevíme co nás čeká za hodinu natož druhý den. Zítra bude vše dokonale připraveno a tak může Mates i psi v klidu odpočívat.

aktuálně pondělí 17:00 - výsledky 2. etapy...

v dnešní 2.etapě jsme dojeli na 9. místě a clekově jsme na 7. místě. Krásný výsledek pro psi i Martina. Všichni zdrávy a bez zranění a to je v této fázy závodu důležité. Už se těšíme na zítřejší závod, kde si vychutnáme klasický závod.

aktuálně pondělí 16:10 - v dnešní etapě...

v dnešní etapě dle neoficiálních výsledků jsme dojeli na 8. místě a clekově jsme si udrželi 6. místo

aktuálně pondělí 14:29:36- jsme v cíli 2 etapy...

14:29:36 přijeli jsme do cíle 2. úplně nesnadné etapy. Nechyběl adrenalin při klesání skoro 15 km. Naštěstí už nechyběl sníh. Předháněli jsme se o psí prsa :-) s ostatními. Následně jsme urazli zhruba 5 km po pohodové skoro rovince. To byl malý odpočinek pro psi. Martina a všichni  si vychutnávali azurově krásné počasí v nádherně prosluněných francouzských alpách. Konečně sníh, sluníčko, krásný výhled. Následovalo 10 km stoupání, kdy už to bylo náročnější. Psi jeli aby si vychutnali soupeření. Asi i věděli a těšili se na následující konec etapy, kde na ně čekal i náš tým. 

aktuálně pondělí 11:50 - odstartovali jsme do 2.etapy...

Právě jsme odtartovali do 2. náročné a vzhledem k možnosti pouze s 8 psi nevyspitatelně náročné etapy. Odhadujeme, že do cíle přijedou ti nejlepší do 2 hodin. Startujeme z 770 nm.

lgo2015011201.jpg

aktuálně pondělí 10:30 - příprava na 2.etapu...

Dnes nás čeká pouze 35 km, trošku podezřelé a po vyhlášení pořadatelů které znělo "z důvodu bezpečnosti pouze 8 psů" jsme všichni trošku strnuli a všichni znamená nejen náš tým. Jsme zvědavi co nás čeká.

aktuálně pondělí 0:00 - oficiální výsledky před....

Zde jsou oficiální výsledky před 2. etapou

lgo2015011117.jpg